ŚRODA 14 czerwca 
11.00 -13.00 Korowód Solan ulicami miasta pn. Baśniowy Las (start spod hali Elektryka w kierunku fontanny przed ogólniakiem) 

Park rozrywki Wodny świat 
18:30 - 20:30 AKTYWNIE DLA ZWIERZĄT 
18:30 Joga 
19:30 Turbo spalanie 

14 czerwca PARK WODNY 

AKTYWNIE DLA ZWIERZĄT 

18:30 – 19:30 

JOGA - NOWOSOLSKI DOM KULTURY 
Prowadząca Justyna Adamczak - Markiewicz 

19:30 – 20:30 

TURBO SPALANIE – NOWOSOLSKI DOM KULTURY 
Prowadząca Agata Skibińska 

20:35 
OFICJALNE PRZEKAZANIE ZEBRANYCH DARÓW DLA ZWIERZAKÓW 

Podczas ćwiczeń organizowana będzie zbiórka karmy dla zwierząt, koców, smyczy itp., które zostaną przekazane na potrzeby Nowosolskiej Adopcji Zwierząt. 

WSTĘP WOLNY DLA KAŻDEGO I W KAŻDYM WIEKU 
(obowiązuje strój sportowy, maty, koce) 

CZWARTEK 15 czerwca 
Park rozrywki Wodny świat 
16:00 Młodzieżowa Orkiestra Dęta „Elektryk” 
17:00 Koncert muzyki filmowej - nowosolskie smyczki NDK 
18:00 Grupa śpiewacza „Wrzosy” 
19:00 Big Band Nowosolski 

PIĄTEK 16 czerwca 
Plac plenerowy 
17.00 – 19.00 Muzyka mechaniczna disco polo 
19.30 – 20.30 COVER 
20.30 – 22.00 BAYER FUULL 
22.00 – 23.30 PLAYBOYS 
23.30 – 1.00 BODZIO DANCE 

SOBOTA 17 czerwca 
Harcerska Górka – ul. Żwirki i Wigury 
10.00 – 18.00 II Festiwal rękodzieła wszelakiego 

Park rozrywki Wodny świat 
10.00 Turniej GRAND PRIX w siatkówce plażowej – Kategoria: „Open” 
10.00 – 16.00 Pokaz sprzętu i działania służb 
12.00 – 18.00 Festiwal Kobiet Kolory życia 

Plac plenerowy 
17.00 - 18.00 Muzyka mechaniczna 
18.30 – 19.30 WALDORFF 
19.30 – 21.00 NEW MESSAGE 
21.00 – 22.30 MESAJAH 
ok. 22.00 odsłonięcie gwiazdy przez Margaret 
22.30 – 24.00 MARGARET 
0.00 – 2.00 DJ 

NIEDZIELA 18 czerwca 
Park rozrywki Wodny świat 
10.00 Turniej GRAND PRIX w siatkówce plażowej – Kategorie: „Oldboy” i "Mikst" 
11.00 – 17.00 II Nowosolskie Spotkanie Klasyków 
16.00 - 18.00 - pokaz modeli pływających - pracownia modelarska NDK i przyjaciele 

Park Krasnala 
13.00 – 15.00 Pokaz kulinarny Mateusza Truszkiewicza z I edycji Master Chef Junior 
14.00 – 16.00 Plener plastyczny dla dzieci Pola Marzeń 

Plac plenerowy 
17.00 – 18.30 Koncert Stwora Głodomora 
18.30 – 20.00 MODESTA PASTICHE 
20.00 – 21.30 ELEKTRYCZNE GITARY 
21.30 – 23.00 LEMON 
23.00 Pokaz sztucznych ogni 

REJSY LAGUNĄ 
15 czerwca/Boże Ciało/ 

12.00- rejs 2h 
15.00- rejs 2h 
18.00- rejs 2h 

16-18 czerwca 

12.00- rejs 1h 
14.00- rejs 1h 
16.00-rejs 1h 
18.00-rejs 1h

 Nasza dziennikarka zastąpiła stałego fotoreportera i  zrobiła swój pierwszy w życiu fotoreportaż :) Nawet jej się udało - byle tak dalej.